Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herní notebook HP Pavilion 15-e057sc

 Multimediální notebook s displejem o úhlopříčce 15,6" s rozlišením 1366x768, nabízející vysoký výkon ve stylovém stříbrném šasi. Použitý procesor AMD A8-5550M disponuje čtyřmi jádry na frekvenci 2,1 GHz, které spolupracují s operační pamětí DDR3 o velikosti 8 GB. Grafické výpočty ve hrách zajišťuje dedikovaná grafická karta AMD Radeon HD 8670M s jedním gigabytem vlastní paměti. Pro ukládání dat je určen pevný disk o kapacitě 1 TB, neboli 1000 GB.

Připojení k internetu je možné pomocí WiFi standardu b/g/n nebo Ethernetu o rychlosti 10/100 Mbit/s. Ke komunikaci s vašimi přáteli můžete využít integrovanou webkameru HP TrueVision HD s mikrofonem, chatování je rovněž snadné díky plnohodnotné klávesnici s numerickým blokem. Příslušenství lze k notebooku připojit pomocí 2 portů USB 3.0, 1 USB 2.0 a konektoru pro sluchátka a mikrofon. Pokud potřebujete s notebookem rovněž využívat externí monitor nebo televizi, jsou pro vás připraveny konektory VGA a HDMI.

Výrobce notebooku, společnost HP, patří mezi přední světové výrobce počítačového hardwaru a ke svým notebookům poskytuje nadstandardní přidanou hodnotu. Notebooky řady HP Pavilion prochází náročným testováním k dosažení maximální spolehlivosti a odolnosti. Dodávaný nástroj pro podporu, HP Support Assistant, představuje interaktivní řešení k zajištění optimálního fungování počítače. Notebook rovněž obsahuje software HP Connected Music s přístupem k univerzálnímu katalogu hudby. Díky všem zmíněným bonusům jsou notebooky HP ideálním řešením pro každodenní práci a zábavu.

 
 

 

Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 11454
Měsíc: 180
Den: 12